Huviringid

Teatriring

Teatriring tegutseb alates 2017. aasta varakevadest. Noored tegelevad näitlemisega ja toovad välja ka oma etenduse. Plaanis on osaleda kooliteatrite festivalil ja areneda kõrgetasemeliseks noorteteatriks. Teatriringis saavad noored õppida improvisatsiooni, arendada endas esinemisjulgust, kõnepidamise kunsti, kasutama oma häält.

Huviringi eesmärk on parandada noorte esinemisjulgust ja eneseväljenduse oskust, toimetulekut ootamatutes situatsioonides. Lisaks isiklikule arengule saavad huviringist osavõtjad pakkuda kultuurielamust Tõrva linnarahvale ja festivalidel ka kaugemale publikule.

Teatriringi juhendajaks on Romet Piller.
Kohtumised toimuvad esmaspäeviti Tõrva Avatud Noortekeskuses.

Täpsem info
Tõrva Avatud Noortekeskusest

See huviring on ellu kutsutud tänu Eesti Noorsootöö Keskuse poolt rahastatud projektile "Tõrva noorte vaba aja loovate ja arendavate tegevuste võimaluste avardamine" läbi "Avatud noortekeskuste projektikonkursi 2017. aastal".

Tantsuklubi HOP

Tantsuklubi HOP asutati sooviga luua ühine tantsupere, kellega koos korraldatakse klubiõhtuid, jõulukontserte ja kevadkontserte ning mille üheks eesmärgiks on osaleda edukalt Koolitantsu festivalil.

Tantsuklubiga on liituma oodatud kõik 3-19 aastased loov-ja showtantsuhuvilised noored. Tantsuklubi võtab uusi liikmeid vastu kuni oktoobri keskpaigani.

Tantsuklubi asutajaks ja juhendajaks on Kerli Vessin.
Tantsuklubi treeningud toimuvad Tõrva noortekeskuse ruumides.
Vajadusel lisatreeningud pühapäeviti!

Täpsem info

Kerli Vessin
kerli.vessin@mail.ee
58 435 123

JJ-Street tantsukool

JJ-Street tantsukool on kaasaegse tänavatantsu ja koreograafia huvikool, mille õppejõududeks on JJ-Street treenerid. Lisaks sellele keskendutakse laagrite, tänavatantsufestivalide, kaasaegsete ürituste, moeetenduste ja põnevate koolituste korraldamisele.

JJ-Street eesmärkideks on kultuuri edasi andmine uutele liikmetele, oskuste arendamine ja uute teadmiste loomine. Tantsukooli tuntus on tänaseks kasvanud terves Euroopas, kuna lisaks kõigele muule korraldatakse ka Baltikumi suurimat tänavatantsufestivali JJ-Street Baltic Session'it ja rahvusvahelist tantsulaagrit Camp of Hip-Hop. JJ-Street tantsukool on mõeldud ja avatud kõigile, kes soovivad saada uusi kogemusi ja õppida midagi originaalset.

Tõrva Avatud Noortekeskuse toimuvad JJ-Streeti treeningud kaks korda kuus laupäeval ja pühapäeval, treeninglaagrina.
Treener on Mari Venski.

Täpsem info
Mari Venski
mari@jjstreet.ee

Selle huviringi kaasrahastajaks on Koostöögrupp Valgamaa 1 (kuhu kuuluvad Tõrva linn, Helme, Põdrala ja Hummuli vallad).

Taekwondo

Taekwondo on Koreast pärit võitluskunst, mille aluseks on Korea traditsioonilised jalaväelaste võitlustehnikad. Taekwondo sai oma tänapäevase kuju eelmise sajandi 50. aastatel ja on alates 2000. aastast olümpiaspordiala.

Taekwondo filosoofia järgi astub selle harrastaja justkui teele, mille läbimisel on kõige tähtsamad enesearendus ja lähedaste aitamine.

Tõrva Avatud Noortekeskuses toimuvad trennid teisipäeviti ja neljapäeviti 16.30- 18.00
Treeninguid viib läbi Tartu Taekwondoklubi Alfa+.

Selle huviringi kaasrahastajaks on Koostöögrupp Valgamaa 1 (kuhu kuuluvad Tõrva linn, Helme, Põdrala ja Hummuli vallad).

STRONG by Zumba

STRONG by Zumba™ on HITTZ treening (High Intensity Tempo Training - Zumba® style!) ehk kõrge intensiivsusega tempokas treening Zumba stiilis, kus vahelduvad väga intensiivsed ja lühikesed harjutused kergematega. See on sportlikum treening, mis sobib hästi neile, kes armastavad mõnusa muusika saatel liikuda, kuid ei tunne end mugavalt energilises Zumba® tantsutrennis.

Treening on tempokas ja selle tugeva rütmiga muusika esitab väljakutse lihastele, vastupidavusele, liikuvusele ja keha võimekusele sooritada liigutusi kiirelt ja tugevalt.

STRONG by Zumba™ treeningus kasutatakse harjutustes oma keharaskust ning see on sobilik kõigile, nii meestele kui naistele, kel on soov end proovile panna, kuna harjutuste intensiivsust on igal treenijal võimalik reguleerida vastavalt oma võimekusele, sealjuures arenedes iga korraga järjest tugevamaks, kiiremaks ja paremaks.

Vaata treeningu tutvustavat videot YouTubest.

Treeningute ajad: E kell 19:00
Mugavaks treeninguks kaasa võtta sportlikud treeningjalatsid, joogipudel ja võimalusel ka võimlemismatt või käterätik.

Ühe treeningu hind 3 €.
Treeneriks on Sandra Viljumson.

ZUMBA

Zumba® on tantsutund, kus vahelduvad kiiremad ja aeglasemad rütmid, mille käigus vormime oma keha ja kulutame kaloreid nii, et ise ei märkagi!

Treeningute ajad: P kell 18:00

Treeneriks on Keiu Odras.