Tõrva ANK

torva-ank

TÕRVA AVATUD NOORTEKESKUS

Tõrva Avatud Noortekeskus asub Tõrva linnas, Spordi tn 1.

Telefon 7665338

Talveperioodil avatud E-R 12.00- 19.00

Suveperioodil avatud E-R 11.00-17.00

 

Juhatja foto

Maila-Liisa Liiv

Juhataja
+372 7665338
mailaliisa@torva.ee

Kertu

Kertu Reva

Noorsootöötaja
+372 7665338
kertu@torva.ee

600px-No_image_available.svg

Regina Kedrova

Administraator

Tõrva Avatud Noortekeskus tegutseb 2004. aasta aprillikuust. Kuni tänase päevani on oldud samades ruumides, kuid 2011. aastal läbis hoone väga põhjaliku rekonstrueerimise ja endise Patküla põhikooli ühest tiivast on kujundatud suur ja multifunktsionaalne noortekeskus. Kokku on majas kolm korrust, mis kõik on noorte päralt. Tõrva ANK täidab ka omamoodi kultuuri- ja spordikeskuse funktsiooni, siin käiakse tähtpäevi pidamas, toimuvad koolitused ja seminarid ning tegutsevad treeningrupid täiskasvanutele. Kuid põhiliselt on maja ikkagi avatud noortele, kes käivad siin oma vaba aega veetmas. Noortekeskuses on olemas bändiruum koos salvestusruumiga, siit on läinud eetrisse Tõrva Noorteraadio ja on andnud intervjuu Eesti president. Spordisaalis käivad tänavatantsu, Taekwondo ja Zumbatreeningud, kolmanda korruse saali kasutatakse mitmesuguste ürituste tarbeks, seal tegutseb teatriring ning on hästi sisustatud fotostuudio. Vaba aja veetmiseks on olemas piljardilaud, õhuhoki, lauajalgpall, lauatennis ning palju lauamänge. Huvilistele on kasutamiseks kolm arvutit ja x-boxi mängukonsool. Noorte päralt on ka köök, kus saab endale ise süüa valmistada.

Noortekeskusel on avar väliala, kus saab sportlikult aega veeta. Siin on jalgpalliväljak, korvpalliplats, skatepark ja madalseiklusrada. Lisaks saab mängida disc-golfi, mille kettaid saab vajadusel laenutada Noortekeskusest.

Tõrva Avatud Noortekeskuses töötab põhikohaga kolm töötajat: noorsootöötaja, administraator ja juhataja. Lisaks tegelevad noortega ringide juhendajad ja treenerid.

Tõrva Avatud Noortekeskus toimetab kaunilt renoveeritud suures majas. Keskus asub kolmel korrusel. Esimesel korrusel on bändiruum, spordiruum, duširuum ja noortetuba. Teisel korrusel asub kolme arvutiga arvutinurk, seminariruum ja kööginurk.