Kandideeri noortevolikogu kommunikatsioonijuhiks!

Kas tunned huvi meedia ning turunduse vastu? Soovid saada esimesi kogemusi meediaga suhtlemisel? Või tunned, et vajad enda igapäeva ellu põnevat vaheldust? Siis on Tõrva Noortevolikogul pakkumine just Sulle!

Tõrva Noortevolikogu otsib oma vabatahtlikest koosnevasse meeskonda särasilmset kommunikatsioonijuhti, kelle ülesandeks jääb organisatsiooni sise- ja välissuhtluse eest vastutamine. Tööülesanded konti murdvad ei ole ning varasemad kogemused ei ole määravad – piisab vaid tahtest panustada ühe Eesti kõige aktiivsema noortevolikogu töösse! Uuele kommunikatsioonijuhile tutvustame ametisse asudes kõike tööga seonduvat ning toetame ka edaspidi uute teadmiste ja kogemuste hankimisel.

Kommunikatsioonijuhi ülesanded on järgmised:

  • noortevolikogu sotsiaalmeediakanalite haldamine;
  • noortevolikogu meililisti ja Facebooki grupi haldamine;
  • noortevolikogu tegevust puudutava informatsiooni ettevalmistamine ja edastamine sihtrühmadele meedia- ja teiste kanalite vahendusel;
  • noortevolikogu meediasuhete korraldamine ja koordineerimine;
  • noortevolikogu turundamine;
  • noortevolikogu esimehe ja aseesimehe abistamine muudes jooksvates tegevustes.

Noortevolikogu saab omalt poolt pakkuda uuele kommunikatsioonijuhile motiveerivat töökeskkonda, võimalust võtta osa meeskonnasündmustest ning noorteorganisatsioonidele pakutavatest koolitustest.

Kui Sind kõnetas see pakkumine, siis saada lühike kiri enda tutvustuse ning visiooniga, mida Sa sooviksid kommunikatsioonijuhina ära teha Tõrva Noortevolikogu esimehele Triin Jaansalule (triinjaansalu@gmail.com) hiljemalt 29. juuniks.

Lisainfo Triin Jaansalu (triinjaansalu@gmail.com)