Tõrva Noortevolikogu auhind ootab kandidaate!

ESITA OMA KANDIDAAT SIIN!

Alates 2011. aastast on Tõrva Noortevolikogu andnud välja omanimelist auhinda, et tunnustada inimesi, kes on Tõrva piirkonda panustanud rohkem, kui seda ühiskond temalt on oodanud. Kuni 5. augustini on kõigil soovijatel võimalus teada anda just nendest inimestest, kes vääriksid noorte poolt välja antavat auhinda sel aastal.

„Omavalitsuste ühinemise tõttu on meie piirkond laienenud märgatavalt ning seetõttu ootame kindlasti ka kandidaate väljastpoolt Tõrva linna,“ rääkis Tõrva Noortevolikogu esimees Triin Jaansalu, „Oleme kindlad, et tublisid ja tegusaid inimesi leidub ka endise Hummuli, Helme ja Põdrala valla piirkondades.“

Kandidaate saab esitada iga inimene olenemata tema elukohast. Esitamiseks tuleb kasutada ühte võimalikest moodustest: e-post (torvanoored@torvanoored.ee), Tõrva Noorteportaali kodulehekülg (www.torvanoored.ee) või postiaadress (Spordi 1, Tõrva linn). Kandidaadi esitamisel tuleb märkida kandidaadi ees- ja perekonnanimi ning põhjendus, miks kandidaat on tiitli vääriline. Lisaks sellele tuleks märkida ka esitaja ees- ja perekonnanimi ning tema kontaktandmed.

„Tõrva Noortevolikogu auhind on suurepärane võimalus tunnustada inimest, kes tihti esiplaanil ei soovi olla, kuid kes on olulisel määral meie kodukoha arengusse panustanud,“ märkis Jaansalu.

Tõrva Noortevolikogu auhinna on eelmistel aastatel pälvinud endine Tõrva Gümnaasiumi õpetaja ja koduloomuuseumi eestvedaja Hilma Karu, loodusprojektide eestvedaja Liia Ortus, noorsootöötaja Merike Soomets ning Tõrva Gümnaasiumi õpetaja ja mitmete projektide eestvedaja Katrin Priilaht. 2015. aastal anti järjekorras viies auhind ettevõtlikele noortele, kes veavad Tõrva linnas kultuuripubi Juudast ning aasta hiljem pälvis auhinna mitmete heategevusprojektide autori ja teostaja Kristiina Luik. Eelmisel aastal tunnustati Noortevolikogu auhinnaga kohaliku jalgpalliklubi toetajat Silver Suurt.

Tõrva Noortevolikogu on alates 2010. aastast tegutsenud osaluskogu, mille eesmärgiks on kaitsta piirkonna noorte huve ja kaasata noori otsustusprotsessidesse. Alates 2018. aasta kevadest tegutseb Noortevolikogu üle kogu Tõrva valla, hõlmates sealhulgas ka endise Helme, Hummuli ja Põdrala valla noori.