Esita enda kandidaat Tõrva Noortevolikogu auhinnale!

Tõrva Noortevolikogu on alates 2011. aastast välja andnud endanimelist auhinda, et tunnustada inimesi, kes on teinud Tõrva piirkonna jaoks märkimisväärselt rohkem kui ühiskond seda on neilt oodanud. Nüüd on taas aeg esitada kandidaate Tõrva Noortevolikogu auhinnale!

Kui Sina tead kedagi, kes vääriks just sel aastal Noortevolikogu auhinda, siis esita enda kandidaat SIIN või saada enda kandidaadi tutvustus emailile torvanoored@torvanoored.ee või postiga Tõrva Avatud Noortekeskusesse (Spordi 1, Tõrva linn). Ära ole kandidaadi tutvustamisel kiitusega kitsi ning põhjenda pikalt, miks just see inimene on auhinda väärt! Lisaks pane kindlasti juurde enda ees- ja perekonnanimi ning kontaktandmed, et Noortevolikogu saaks vajadusel Sinuga ühendust võtta.

Kandidaate saab esitada kuni 30. juunini 2019!

Noortevolikogu auhinna tiitlite saajad valivad Tõrva valla Noortevolikogu liikmed ning tiitli jagamisel arvestatakse kandidaadi tegevuse vajalikkust Tõrva vallale ning siinsele piirkonnale. Tulemused selguvad hiljemalt septembri lõpuks 2019. aastal.

Tutvu eelmiste aastate auhinnasaajatega SIIN.