Valga-, Võru- ja Põlvamaa paneeldiskussioon

Tõrva Noortevolikogu on koos Eesti Noorteühenduste Liiduga korraldab 16-19-aastastele noortele Riigikogu valimiste debatti, et tutvustada noortele valimiste korraldust ja olulisust, tänavuse valimise peamisi teemasid ning anda noortele võimalus enda arvamust avaldada.

Paneeldiskussioon toimub neljapäeval, 31. jaanuaril kell 12.50-14.30 Tõrva Gümnaasiumi aulas ning sellest on oodatud osa võtma kõik Valga-, Võru- ja Põlvamaa noored ning noorsootöötajad.

Paneeldiskussioonile on kutsutud kõikide kandideerivate erakondade esindajad, kes debateerivad eelkõige noori puudutavatel teemadel. Debatti juhib Eesti Noorteühenduste Liidu poolt määratud moderaator.

Paneeldiskussioon on osa Eesti Noorteühenduste Liidu projektist “Noored Otsustajad”, mille elluviimist on toetanud Noorteagentuur Erasmus+ fondi vahenditest. Tänu sellele on meil võimalik hüvitada ka sõidukompensatsiooni avalduse alusel sündmusel osalejate sõidukulud Tõrva ning tagasi enda kodukohta. Lisainfot sõidukulude hüvitamise kohta uuri sündmuse korraldajalt.

Et korraldajatel oleks võimalik kõikidega arvestada, siis palume teil sündmusele ka eelnevalt registreeruda. Registreerumine toimub SIIN ning see on avatud kuni sündmuse alguseni.

Lisainfo:

Triin Jaansalu

Tõrva Noortevolikogu esimees

triinjaansalu@gmail.com

+372 56 493 203